ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení

 

AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Aktuality

Pro všechny zájemce ze školského prostředí (vedení škol a školských zařízení, pedagogičtí pracovníci, vedoucí předmětových komisí a metodických sdružení, lektory, pro všechny, kteří vedou porady, moderují diskuze, facilitují v rámci výuky formou workshopů v MŠ, ZŠ a SŠ a v neziskovkách ve...
Je spuštěno přihlašování na kurz Akademie začínajících ředitelů. Unikátní know how, akreditace DVPP, možnost hradit ze Šablon II. Začínáme 22. a 23.9.2019 v Libchavách, těšíme se na nové ředitele, zástupce, uchazeče o roli ve vedení školy nebo o začínající ředitele neziskovek ze vzdělávání. Místa...
Máme pro Vás novinku  - provázení školy. Pojďte o tom zjistit více:)

Nový kurz Práce s chybou

05.06.2019 15:55
Nabízíme nově zakreditovaný jednodenní kurz Práce s chybou, který je určen pro učitele, kteří chtějí využít koučovací přístup i v práci s chybou. Rádi Vám kurz nabídneme jako kurz pro sborovnu u vás ve škole nebo u nás v Akademii Libchavy. Neváhejte se na nás obrátit v případě dotazů.
 Zveme Vás na ochutnávku unikátního kurzu Akademie začínajících ředitelů, který máme nově akreditovaný pro začínající ředitele či pro učitele, kteří uvažují o vedení školy.

Máme novou FB stránku

09.05.2019 13:42
Nově jsme založili FB stránku Spokojené a tvořivé školy, na které najdete vedle aktualit Akademie Libchavy také zajímavé odkazy a myšlenky či diskuze, jak dojít k naplnění naší vize Spokojených a tvořivých škol. Děkujeme, že se také zapojíte:-)
Zveme Vás na ochutnávku unikátního kurzu Akademie začínajících ředitelů, který máme nově akreditovaný pro začínající ředitele či pro učitele, kteří uvažují o vedení školy.        
 Otevřený kurz Triády v Libchavách  Po velkém zájmu z řad Pedagogů jsme se rozhodli realizovat otevřený kurz Triády v Libchavách, a to v termínu 15. 4. 2019 v areálu Akademie Libchavy od 9.00 hod. Může to být pro vás také ochutnávka, která vám pomůže v rozhodování, zda chcete Triády u...
Rádi bychom pozvali na kurzy hodnotového vzdělávání, které pořádá Školy Cyril Mooney.  Více informací najdete na webových stránkách Školy Cyril a hodnotového vzdělávání.    
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>