ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Vzdělávání vedení školy, učitelů a mentorů.
 

AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Fotogalerie

Třicet ředitelů a učitelů škol z celé České republiky se 21. Ledna seznámili se třemi programy – Ředitel koučem, Učitel koučem a Pedagog mentorem.
Ze zahájení dvou běhů kurzu
Ředitel koučem - 23. a 24. září 2015.

Ochutnávka kurzu Koučink do škol pro ředitele a učitele, která se konala 5. 3. 2015 v Akademii Libchavy pod vedením lektorů Zdeňka Štěpánka a Jiřího Šmejkala

Závěrečné setkání ředitelů škol Pardubického
i Královéhradeckého kraje v Akademii Libchavy

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický
v Libchavách 23. 1. 2015

Z novinářské návštěvy Akademie Libchavy v červnu 2014

Místo, kde se rodí užitečné nápady