AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Individuální provázení (KOUČINK, SUPERVIZE, MENTORINK)

V současné době nabízíme naši srdcovku:-) a jsme rádi, že i tato aktivita má podporu v rámci možností realizace DVPP prostřednictvím ŠABLON II.

Nabízíme naše zkušené kouče, mentory i supervizory pro skupinový mentorink.

 

2.II/13 Profesní rozvoj pedagogů ZŠ prostřednictvím skupinového supervize/mentorinku/koučinku pro 3 - 8 pedagogů z Vaší školy.

Spolupracujeme s našimi absolventy - učiteli, kteří mají nadstandardní vzdělání v koučinku, mentorinku i v supervizi a splňují požadavky na odbornost uvedené v šabloně.

 

V případě Vašeho zájmu se na mě neváhejte obrátit, společně vybereme zkušeného mentora, kouče nebo supervizora pro Vaši školu a rádi Vám také pomůžeme s administrativou, která je potřebná k výstupům těchto setkání (formulace odůvodnění, závěrečná zpráva, zhodnocení, plán, anotace apod.)

 

Samozřejmě je také možné domluvit se na individuálních setkáních našich mentorů, koučů či supervizorů. 

 

Pokud Vás zajímá více téma mentorinku, mohlo by Vás také zajímat vzdělávání pro mentory, v rámci něhož nabízíme základní kurz Pedagog mentoremNa základě tohoto kurzu je možné konkrétnímu kolegovi - zkušenému učiteli dát podporu v jeho nové roli interního mentora či uvádějícího učitele.

 

Cena služeb mentora je 1000 Kč/60 minut.

 

Pokud Vás cokoliv zajímá, neváhejte mě kontaktovat.

Martina Kočová

kocova@akademiesro.cz

+420 608 036 102