AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Individuální podpora (KOUČINK, SUPERVIZE, MENTORINK)

V současné době nabízíme naši srdcovku:-) a jsme rádi, že i tato aktivita má podporu v rámci možností realizace DVPP prostřednictvím ŠABLON II.

Nabízíme naše zkušené kouče, mentory i supervizory pro skupinový mentorink.

 

2.II/13 Profesní rozvoj pedagogů ZŠ prostřednictvím skupinového supervize/mentorinku/koučinku pro 3 - 8 pedagogů z Vaší školy.

Spolupracujeme s našimi absolventy - učiteli, kteří mají nadstandardní vzdělání v koučinku, mentorinku i v supervizi a splňují požadavky na odbornost uvedené v šabloně.

 

V případě Vašeho zájmu se na mě neváhejte obrátit, společně vybereme zkušeného mentora, kouče nebo supervizora pro Vaši školu a rádi Vám také pomůžeme s administrativou, která je potřebná k výstupům těchto setkání (formulace odůvodnění, závěrečná zpráva, zhodnocení, plán, anotace apod.)

 

Samozřejmě je také možné domluvit se na individuálních setkáních našich mentorů, koučů či supervizorů. 

 

Pokud Vás zajímá více téma mentorinku, mohlo by Vás také zajímat vzdělávání pro mentory, v rámci něhož nabízíme základní kurz Pedagog mentoremNa základě tohoto kurzu je možné konkrétnímu kolegovi - zkušenému učiteli dát podporu v jeho nové roli interního mentora či uvádějícího učitele.

 

Cena služeb mentora je 1500 Kč/60 minut, v ceně jsou zahrnuty cestovní náklady i příprava mentora.

 

Pokud Vás cokoliv zajímá, neváhejte mě kontaktovat.

Martina Kočová

kocova@akademiesro.cz

+420 608 036 102