AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Individuální provázení (ŠABLONY)- mentorink, koučink, supervize

Nabízíme individuální provázení, které lze hradit také ze Šablon 2.II/13 Profesní rozvoj pedagogů ZŠ prostřednictvím skupinového supervize/mentorinku/koučink.
Všichni naši průvodci mají zkušenosti ze školního prostředí, s legislativou i s problematikou vedení školy.
 
Jak to funguje? 
1. Úvodní schůzka vedení školy (ředitele nebo zástupce) s naším průvodcem.
2. Společné hledání potřeb, cílů celé školy, a (nebo) hledání osobních profesních potřeb a cílů a také stanovení plánu na rozvoj a vzdělávání pedagogů školy.
3. Navržení řešení na míru škole.
4. Realizace profesního provázení vedení školy + další realizace domluvených kroků.
 
Cena této služby je 1000,-/60 minut a odpovídá ceně, která je v Šablonách. Toto provázení je možné realizovat také přes financování MAS/MAP/KAP.
Těšíme se na vás, pro více informací neváhejte kontaktovat Martinu Kočovou kocova@akademiesro.cz