AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Učitelé

Jste učitel nebo lektor? Doporučil Vám kolega nebo vedení kurz Učitel koučem? Chcete, aby se Vám lépe pracovalo s žáky, s kolegy nebo s rodiči. Poznejte s námi koučovací přístup i mnohem více.

Rádi bychom Vám představili naši paletu vzdělávacích programů, které jsou určeny pro učitele a lektory. Všechny kurzy účastníkům nabízí dlouholeté know how z oblasti práce s lidmi, komunikace, facilitace, koučinku, mentorinku, supervize, systemiky, spirálové dynamiky či NLP apod. Vždy spojujujeme teoretické informace, praktické zkušenosti, nácvik dovedností, silné zážitky, bezpečné sdílení, inspiraci a prostor pro integraci nových poznatků.

V současné době připravujeme cyklus vzdělávání pro učitele tak, abychom nabízeli smysluplný návazný prostor pro profesní a osobní rozvoj učitelů.

Nabízíme základní kurz Učitel koučem, který ukazuje možnosti koučovacího přístupu v pedagogické práci. Dále nabízímenavazující program   Učitel jako vědomý průvodce třídy. Dále nabízíme speciální kurzy pro MŠ Tvořivé prvoázení v MŠ nebo jednodenní praktické aplikace  Triády  nebo Jak naučit děti zdravému stravování. Všechny tyto kurzy jsou akreditovány jako DVPP MŠMT a lze je financovat v rámci ŠABLON.

Zkušení učitelé mohou také využít vzdělávání pedagogů - mentorů.

 

Nejste si jistí, zda je to pro Vás to pravé? Přijďte na naše ochutnávky ve vypsaných termínech, pokud zrovna není žádný termín vypsán nebo Vám nevyhovuje, napište nám, rádi se s Vámi domluvíme. Kontakty nejdete zde.