AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Práce s chybou

Jednodenní vzdělávací program pro učitele jazyků. 
Cíl
Nabídnout účastníkům inspiraci, jak vnímat chybu ve výuce jazyků, jak s ní pracovat a kdy a proč s ní naopak vůbec nepracovat. Program nabízí pohled na chyby jako na příležitost k učení. Účastníci si osvojí dovednosti, které jim umožní potenciál chyby využít. Především se jedná o přerámování a kladení otevřených otázek v pozitivním rámci. Zároveň se účastníci seznámí s     dalšími faktory, kterým je třeba rozumět a které je třeba zohlednit, chceme-li chybu využít k dalšímu učení žáků. Součástí     programu je také prozkoumávání, kdy a proč s chybou vědomě nepracovat a jaké činnosti je možné v této souvislosti do hodin     zařadit. Dále program zahrnuje činnosti, které účastníkům umožní zmapovat si a vyladit svůj vlastní vztah k chybě.
Forma
Je možné uspořádat  jako kurz pro celou sborovnu v prostorách zadavatele, ale i u nás v AKADEMII Libchavy. 
 
Cena je 1.750 Kč + DPH, v ceně je zahrnuto občerstvení a materiály. Kurz je akreditovaný jako DVPP a lze jej hradit s ŠABLON II (osobnostně sociální rozvoj).
 
    V případě zájmu o kurz se na mě neváhejte obrátit. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na email   akademie@skolyvzemikomenskeho.cz
Je možné uspořádat  jako kurz pro celou sborovnu v prostorách zadavatele, ale i u nás v AKADEMII Libchavy. 
Cena
Cena je 1.750 Kč + DPH, v ceně je zahrnuto občerstvení a materiály. Kurz je akreditovaný jako DVPP a lze jej hradit s ŠABLON II (osobnostně sociální rozvoj).
 
Lektorka:
Mgr. Tereza Mocová
 
 V případě zájmu o kurz se na mě neváhejte obrátit. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na email akademie@skolyvzemikomenskeho.cz