AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Vedení a řízení MŠ

Tento projekt je koncipován jako třídenní vzdělávací program pro ředitelky mateřských škol v rámci šablon I/2.2 Osobnostně sociální rozvoj předškolních pedagogů MŠ. Hodinová dotace činí 21 hodin.

Je zaměřený na rozvoj komunikačních dovedností spojených s vedením lidí a řízením mateřské školy. Program se zaměřuje na osvojení si aktivního způsobu naslouchání a současně na jasné a konstruktivní vedení rozhovoru za podpory silných koučovacích otázek. Program podporuje rozvoj emoční inteligence. Zejména se soustřeďuje na schopnosti sebevnímání a současně vnímání druhého v pracovních i osobních rozhovorech. Dále se zaměřuje na schopnost vytvořit si nosnou vizi, která je uskutečnitelná a současně akceptovatelná ostatními podřízenými. Program je zacílen na rozvíjení efektivních stylů vedení lidí, jejich motivaci a dále i jejich cílený rozvoj pomocí originálního efektivního postupu.

Kurzy jsou realizovány v Praze v Konferenčním centru Green Point a v Libchavách (okres Ústí nad Orlicí) v prostorách Akademie Libchavy.

Čas setkání je vždy od 9.00 do 16:00. Cena za jeden den včetně celodenní stravy a materiálů je 1. 750 Kč + DPH.

 

Pokud Vás tento kurz zaujal a chcete se dozvědět další informace, neváhejte se na mě obrátit.

Martina Kočová

asistentka

tel.: (00420) 608 036 102

e-mail: akademie@skolyvzemikomenskeho.cz

www.skolyvzemikomenskeho.cz