AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Daniela Jezdinská

Jako pedagožka pracuji už téměř 20 let a je to povolání, které mě velmi baví a naplňuje. Mám radost, když dostanu od žáků nebo rodičů pozitivní zpětnou vazbu, jak dobře jsem je vědomostmi připravila pro další studium. Co mě ale těší mnohem více, je sledovat, jak jsem svým přístupem k nim nasměrovala a podpořila jejich osobnostní rozvoj. Je krásné vidět, když mění nastavení své mysli, že není nutné žít život jako oběť, ale že ho mohou vzít do svých rukou a tvořit.

VZDĚLÁNÍ A KURZY:

  • učitelství pro 2. stupeň základní školy – německý jazyk, tělesná výchova, zeměpis
  • státní jazyková zkouška z anglického jazyka
  • studium pro výchovné poradce
  • specializace v pedagogice – školský management
  • specifický trénink koučů a mentorů
  • další praktické kurzy na podporu osobnostního rozvoje