AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

 Kurzy

Rádi bychom Vám představili naši paletu kurzů. Všechny kurzy  nabízí dlouholeté know how z oblasti vedení lidí a týmů, komunikace, facilitace, koučinku, mentorinku, supervize, systemiky, spirálové dynamiky či NLP apod. Vždy spojujeme teoretické informace, praktické zkušenosti, nácvik dovedností, silné zážitky, bezpečné sdílení, inspiraci a prostor pro integraci nových poznatků.

V současné době nabízíme ředitelům a učitelům již osvědčený osmidílný modul Ředitel koučemUčitel koučem Pedagog mentorem. Kurzy jsou akreditované MŠMT jako DVPP. Jedná se o 8 jednodenních setkání v jednotlivých měsících. 

Kompletní nabídka kurzů pro vedení školy.

Jednotlivé kurzy:

základní 

navazujicí 

Kompletní nabídka kurzů pro učitele.

základní

navazující

praktické aplikace 

navazující
doplňující