AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Vedení školy

Jste ředitel nebo zástupce školy? Byl Vám doporučen kurz Ředitel koučem? Vedete neziskovou organizaci se zaměřením na vzdělávání? Chcete znát principy, metody a přístupy, které Vám pomohou být lepším manažerem ve specifickém školním prostředí?

Rádi bychom Vám představili naši paletu vzdělávacích programů, které jsou určeny pro ředitele i zástupce škol nebo pro manažery neziskových organizací. Všechny kurzy účastníkům nabízí dlouholeté know how z oblasti vedení lidí a týmů, komunikace, koučinku, mentorinku, facilitace, supervize, systemiky, spirálové dynamiky či NLP apod. Vždy spojujujeme teoretické informace, praktické zkušenosti, nácvik dovedností, silné zážitky, bezpečné sdílení, inspiraci a prostor pro integraci nových poznatků.

V současné době připravujeme cyklus vzdělávání pro vedení školy tak, abychom nabízeli smysluplný návazný prostor pro profesní a osobní rozvoj vedení školy.

Nabízíme základní kurz Ředitel koučem, který ukazuje možnosti využití koučovacího přístupu pro vedení lidí. Dále nabízíme  navazující programy  Systemické vedení týmů, Personalistika, Vedení porad a Spirálová dynamika. Všechny tyto kurzy jsou akreditovány jako DVPP MŠMT a lze je financovat v rámci ŠABLON.

 

Nejste si jistí, zda je to pro Vás to pravé? Přijďte na naše ochutnávky ve vypsaných termínech, pokud zrovna není žádný termín vypsán nebo Vám nevyhovuje, napište nám, rádi se s Vámi domluvíme. Kontakty nejdete zde.