ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Dobrá zpráva – program Pedagog mentorem je akreditován

05.10.2015 13:20
Ministerstvo školství Koučink akademii Libchavy na konci září akreditovalo vzdělávací program Pedagog mentorem jako DVPP. Kurzy mentorinku jsou určeny pro ředitele, učitele a další pedagogické pracovníky od mateřských škol až po Vyšší odborné školy. 
 
V programu budeme pracovat formou výkladu, koučování, mentorování, tréninku, a budeme využívat patřičné techniky. 
Absolventi se naučí dávat podporu nejen méně zkušeným kolegům, ale i kolegům, kteří se cítí vyhořelí. Mentorem podporovaní zaměstnanci se stávají spokojenými, klidnějšími a jistějšími ve svých pracovních výkonech.  Pokročilejší přístup pedagogů posiluje pozitivní klima s dopadem na žáka a tato zjevná kvalita zvyšuje zájem o studium na takové škole.