AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

JSEM LASKAVEC

05.09.2018 10:01

Vážení přátelé, 

i letos jsme se stali partnery celostátního happeningu #jsemlaskavec, který organizuje Nadace Karla Janečka a budeme rádi, když se k oslavám Světového dne laskavosti 13. listopadu 2018 zapojíte i vy. Registrace je spuštěna! 

V Nadaci Karla Janečka věří, že dobré skutky by se měly stát přirozenou součástí našeho života, proto ke konání laskavostí letos už podruhé vyzývají všechny školáky. V loňském roce se přihlásilo více než 400 týmů ze 177 měst!

Chcete se zapojit? 

Přihlásit se mohou třídy, spolky, zájmové kroužky, nebo kamarádi ve věku 6-18 let z celé České republiky. Stačí si vybrat dobrý skutek a zaregistrovat se na webu www.jsemlaskavec.cz. Vybranou laskavost pak společně s vaší třídou/týmem můžete uskutečnit od 1. do 13. listopadu 2018, ale ideálně přímo na Světový den laskavosti v úterý 13. listopadu.

Pro týmy i registrující osoby má Nadace Karla Janečka mnoho zajímavých cen, kromě nevšedního zážitku také výlet do Prahy za virtuální realitou, workshopy s Jirkou Králem a dalšími kreativci a mnoho jiných hodnotných cen. S registrací neotálejte - prvních 21 zaregistrovaných nadace odmění.

Veškeré informace najdete na webu www.jsemlaskavec.cz, pokud byste měli zájem, najdete tu také plakát na školní nástěnku. 

V případě dotazů kontaktujte: laskavec@nadacekj.cz