ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Koučink akademie se zapojila do iniciativy Úspěch pro každého žáka

05.10.2015 13:23

Na třetím setkání lídrů iniciativy Úspěch pro každého žáka jsme měli možnost přednést příspěvek k propagaci Projektu V zemi Komenského. Více než padesáti lídrům iniciativy jsme projekt a jeho výsledky představili a nastínili možnosti dlouhodobé spolupráce. 

Koučink akademie chce podporovat lídry ve vzdělávání, ředitele škol i učitele formou zavádění koučovacího přístupu ve školách a to realizací úspěšného projektu Ředitel koučem, nabídkou výcviku mentorů a především dlouhodobého vzdělávání osobnostního rozvoje 25 lídrů z různých krajů, kteří mají vliv a chtějí podporovat systémové změny ve vzdělávání.