ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Koučink akademie se zapojila do iniciativy Úspěch pro každého žáka

05.10.2015 13:23

Na třetím setkání lídrů iniciativy Úspěch pro každého žáka jsme měli možnost přednést příspěvek k propagaci Projektu V zemi Komenského. Více než padesáti lídrům iniciativy jsme projekt a jeho výsledky představili a nastínili možnosti dlouhodobé spolupráce. 

Koučink akademie chce podporovat lídry ve vzdělávání, ředitele škol i učitele formou zavádění koučovacího přístupu ve školách a to realizací úspěšného projektu Ředitel koučem, nabídkou výcviku mentorů a především dlouhodobého vzdělávání osobnostního rozvoje 25 lídrů z různých krajů, kteří mají vliv a chtějí podporovat systémové změny ve vzdělávání.