AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Kurz Ředitel koučem je již naplněn

01.03.2017 10:50

Nový běh kurzu Ředitel koučem, který bude začínat 15. 3. 2017 je již naplněn. Děkujeme za Váš zájem. Velice nás těší, že máte chuť se s námi vzdělávat. Vy, kteří jste se nestihli přihlásit do tohoto běhu, nezoufejte! Na podzim tohoto roku budeme otevírat další běh.

Pokud máte o kurz Ředitel koučem zájem nebo se chcete dozvědět více informací, neváhejte a obraťte se na nás na e-mail akademie@skolyvzemikomenskeho.cz nebo na tel. tel.: (00420) 608 036 102.