AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

MŠMT podporuje vzdělávání "V zemi Komenského"

08.08.2016 13:45

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo výzvu, jejímž cílem je podpořit mateřské a základní školy formou projektů zjednodušeného vykazování. My Vám nabízíme programy ušité jako na míru pro tyto šablony. 

Mezi podporované aktivity patří mimo jiné vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ v oblasti mentoringu. Kurz    Pedagog mentorem spadá do šablony II/2.4 Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 56 hodin, varianta aktivity Mentoring. 

V procesu akreditace jsou další dva moduly mentoringu. Jeden sedmidenní kurz na 56 hodin, na který se vztahuje stejná šablona jako na kurz Pedagog mentorem. A druhý kurz čtyřdenní na 32 hodin, který spadá do šablony II/2.2 Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 32 hodin, varianta aktivity Mentoring.

V případě jakýchkoli dotazů se na mě neváhejte obrátit. Společně jistě najdeme tu správnou cestu pro Vás v zemi Komenského.

 

Kontaktujte nás na:

 

Martina Kočová

asistentka

e-mail: akademie@skolyvzemikomenskeho.cz

 

www.skolyvzemikomenskeho.cz

DVPP v rozsahu 56 hodin