ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Nové termíny pro speciální osmidílný modul Ředitel koučem a Učitel koučem

01.04.2015 15:02

Programy jsou akreditované MŠMT jako DVPP. Jedná se o 8 jednodenních setkání v jednotlivých měsících. Začátek kurzu pro ředitele je již stanoven na 23. 9. 2015 (pro ředitele škol v Pardubickém kraji) a 24. 9. 2015 (pro ředitele v Královéhradeckém kraji). Kurzy končí v květnu 2016. Termín pro učitele škol je 4. 11. 2015 (Pardubický kraj) a 5. 11. 2015 (Královéhradecký kraj). Cena za jeden den včetně stravování činí 1 500 Kč za osobu a den. Setkáváme se v příjemném prostředí Akademie Libchavy u Ústí nad Orlicí.