AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Ochutnávka v Praze

16.05.2016 12:10

Zveme všechny zájemce o vzdělávání v zemi Komenského na ochutnávku programů pro školy.

Setkání proběhne 22. června 2016 v kongresovém centru GreenPoint v Praze od 10 do 15 hodin.

 

Kromě vzdělávání pedagogů formou nabídky vzdělávacích programů (Ředitel koučem, Učitel koučem a Pedagog mentorem) se chce Koučink akademie podílet na rozvoji a zkvalitňování systému vzdělávání v ČR. Naším cílem je propojovat lídry ve vzdělávání, nabídnout prostor a příležitost k vzájemnému poznávání, provazování myšlenek a do budoucna nabídnout systémový výcvik.

V oblasti školství pracuje stále většina těch, pro které je jejich činnost posláním, osobností a  lídrů, kteří věří své práci a mají ji rádi. Jsme přesvědčeni, že každý vedoucí pracovník ve škole může mít svého mentora, kouče nebo konzultanta. Věříme, že můžeme lídry ve vzdělávání dlouhodobě podporovat, iniciovat vznik sítě kvalitních a spokojených škol a tím přispět k úspěchu každého žáka. 

 

Komu je program určen:

Současným ředitelům a zástupcům všech typů škol, vynikajícím učitelům se zájmem o mentorink, všem zájemcům o koučování.

 

VŠE PODSTATNÉ o Koučink akademii a vzdělávacích programech naleznete na:

·         https://www.skolyvzemikomenskeho.cz/

·         https://www.koucinkakademie.cz/

 

Cena programu včetně občerstvení: 300,- Kč

Velmi Vás prosím o zpětnou vazbu, pokud máte zájem se programu zúčastnit.

 

Předem děkuje a za tým Koučink akademie se těší na shledanou

 

Martina Kočová

asistentka

tel.: (00420) 608 036 102

e-mail: kocova@koucinkak ademie.cz,  akademie@skolyvzemikomenskeho.cz 

www.skolyvzemikomenskeho.czwww.koucinkakademie.czVíce zde: https://www.skolyvzemikomenskeho.cz/news/dubnova-ochutnavka-programu-pro-skoly/