ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Ohlas na dílnu ředitelů 5. 4. 2015

16.04.2015 15:08

Jsem moc rád, že jsem se mohl na dílně ředitelů opět potkat s některými kolegy z projektu "V zemi Komenského v Pardubickém kraji". Upřímně jsem se těšil i na lektora Jirku Šmejkala a na atmosféru Koučink akademie v Libchavách. Je to místo, kde si vždy doplním energii a ujistím se, že jdeme správným směrem. Navíc je to místo, kde se konečně jedná s řediteli škol jako s manažery. Nejsme ve školách proto, abychom vyplňovali nesmyslné tabulky, dotazníky, měli strach z porušení rozpočtové kázně a školských předpisů. Jsme tam proto, abychom hledali a nacházeli to, co dnešní školy a žáci potřebují a vytvářeli k tomu podmínky. Moc rád to budu s kolegy z jiných škol znovu sdílet na dalších setkáních v Libchavách a učit se nové věci, které naši školu mohou zase o kousek posunout.

A navíc je s Vámi ještě legrace. Díky.

 

Ivoš Mandys

ZŠ Slatiňany