AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Otevřený kurz Triády v Libchavách

07.02.2019 17:11

 Otevřený kurz Triády v Libchavách

 Po velkém zájmu z řad Pedagogů jsme se rozhodli realizovat otevřený kurz Triády v Libchavách, a to v termínu 15. 4. 2019 v areálu Akademie Libchavy od 9.00 hod. Může to být pro vás také ochutnávka, která vám pomůže v rozhodování, zda chcete Triády u vás na škole začít praktikovat. 
Cena je 1.750 Kč + DPH, v ceně je zahrnuto občerstvení a materiály. V případě zájmu o kurz se obraťte na Martinu Kočovou kocova@akademiesro.cz, telefonní kontakt na ni +420 608 036 102.