ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Poděkování

27.01.2016 13:26

Vážení přátelé a kolegové,

děkujeme vám všem za příjemně strávený čas v tvůrčí atmosféře na ochutnávce programů Ředitel koučem, Učitel koučem a Pedagog mentorem.

Doufáme, že ve vás společně prožitý den zanechal stejně pozitivní dojem jako v nás, lektorech Koučink akademie, a že vás koučovací přístup ve školách zaujal.

Abychom na to, co jste si na ochutnávce odpracovali, užitečně navázali, pro rychlou orientaci nabízíme ještě jednou stručný rozcestník možných cest ke koučovacímu přístupu ve vaší pracovní roli.

Jaké pocity a vize ve vás ochutnávka zanechala?

„Mám zájem rozšířit své kompetence ředitele školy, přemýšlím jak ještě zlepšit vedení svých kolegů.“

Program ŘEDITEL KOUČEM je pro všechny, ředitele a jejich zástupce, případně pro další lídry ve škole, kteří vedou kolegy v rámci různých projektů.

„Koučování se mi bude hodit pro moji roli učitele, budu moct používat další přístup k žákům.“

Program UČITEL KOUČEM je pro všechny učitele, kteří chtějí hledat i jiné než dosud osvědčené způsoby výuky. Nebo pro učitele, kteří poznali, že koučovací přístup ve své práci už využívají. Podpoříme vás ke zvědomění tohoto přístupu.

„Plánuji svůj profesní rozvoj a mentorink mi vyhovuje jako příhodná cesta. Chci koncepčně zvyšovat kvalitu naší školy. A také si dovedu představit, kdo z mých kolegů může být kvalitním mentorem.“

Program PEDAGOG MENTOREM je určen nejen pro stávající a budoucí mentory. Může vyhovovat také uvádějícím učitelům, vedoucím metodických sdružení, oborových sekcí. Jednoduše všem, kteří vedou kolegy v oblasti výuky žáků.

„Koučovací přístup mě nadchnul, jen teď hned nevím, kam s ním – co dál?“

Nabízíme vám osobní schůzku a konzultaci, kde vás podpoříme ve vašem rozhodnutí, jakou cestu si zvolíte.

Zaujal vás náš styl práce a chcete nás doporučit někomu z vašich kolegů? NEJBLIŽŠÍ OCHUTNÁVKA našich programů proběhne 10. 3. 2016

Termíny pro kurzy:

program PEDAGOG MENTOREM startujeme 9. 2. 2016 / termíny dalších dní: 16. 3. / 12. 4. / 12. 5. / 21. 6. / 14. 9. / 19. 10. / 15. 11. /

program ŘEDITEL KOUČEM zahájíme 3. 5. 2016

program UČITEL KOUČEM začíná 11. 5. 2016

Při dřívějším naplnění skupin možnost dřívějšího začátku programů.

Veškeré termíny a informace jsou také zveřejněny na webových stránkách www.skolyvzemikomenskeho.cz, nebo Vám je rádi zodpovíme na e-mailu: akademie@skolyvzemikomenskeho.cz  nebo tel: 774 549 377

Čas kurzů:

9:00 – 16:00

Cena:

1.500,- / školící den vč. materiálů a občerstvení pro všechny tři programy

Těšíme se, až se s vámi znovu v Akademii potkáme.

S pozdravem, tým Koučink akademie