ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Pojďte s námi tvořit systém, spoluvytvářet klidné a spokojené školy

04.01.2016 16:50
Vážená paní, vážený pane, 
 
dovolte mi Vám popřát vše dobré, zdraví a štěstí do nového roku a zároveň Vás pozvat ve čtvrtek 21. 1. 2016 do Koučink akademie v Libchavách, kde proběhne „ochutnávka“ uceleného systému vzdělávacích programů určených pedagogům všech typů škol, seznámení s prostory Koučink akademie a představení nabídky pro lídry ve vzdělávání. 
 
Kromě vzdělávání pedagogů prostřednictvím nabídky vzdělávacích programů (Ředitel koučem, Učitel koučem a Pedagog mentorem) se chce Koučink akademie podílet na rozvoji a zkvalitňování systému vzdělávání v ČR. Naším cílem je propojovat lídry ve vzdělávání, nabídnout jim prostor a příležitost k vzájemnému poznávání, inspirování a provazování myšlenek. Do budoucna chceme lídrům nabídnout také systémový výcvik.
 
Ve školství pracuje stále většina těch, pro které je jejich činnost posláním, mnoho osobností a lídrů, kteří věří své práci a mají ji rádi. Jsme přesvědčeni, že každý vedoucí pracovník ve škole může mít svého mentora, kouče nebo konzultanta, s jehož podporou bude budovat klidnou a spokojenou školu. Věříme, že dokážeme lídry ve vzdělávání dlouhodobě podporovat, iniciovat vznik sítě kvalitních a spokojených škol a tím přispět k úspěchu každého žáka.  
 
Program 21. 1. 2016 (předpokládaný čas 10,00-15,00 hod):
 
  • Představení prostor Koučink akademie.
  • Bezplatné seznámení s programy Ředitel koučem, Učitel koučem a Pedagog mentorem. 
  • Prostor pro sdílení – v čem může KA pomoci vzdělávacímu systému v ČR.
  • Představení programu pro lídry ve vzdělávání.
 
Komu je program určen:
 
Současným mentorům, konzultantům ve vzdělávání, ředitelům a zástupcům všech typů škol, vynikajícím učitelům se zájmem o mentorink, všem zájemcům o koučování. 
 
VŠE PODSTATNÉ o Koučink akademii a vzdělávacích programech naleznete na:
·         https://www.skolyvzemikomenskeho.cz
·         https://www.koucinkakademie.cz
 
Velmi vás prosím o zpětnou vazbu, zda máte zájem se programu zúčastnit. Předem děkuji a za celý tým se těším na setkání. 
 
Zdeněk Štěpánek – kouč, majitel Koučink akademie