ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Přijďte na ochutnávku 5. března - obsazeno

02.02.2015 15:39
V současné době připravujeme a nabízíme ředitelům a učitelům speciální a již osvědčený osmidílný modul Ředitel koučem a Učitel koučem.
 
Už brzy Vám nabídneme jejich ochutnávku. První termín pro ochutnávkový program je plánován na 5. 3. 2015 od 10 do 16 hodin. Můžete na něm oslovit naše lektory a zeptat se na vše, co Vás zajímá.
Cena je symbolická včetně stravy 300 Kč.
Pro odpověď, prosím, využijte e-mailovou adresu akademie@koucinkakademie.cz.
 
Programy Ředitel koučem a Učitel koučem jsou akreditované MŠMT jako DVPP. Jedná se o 8 jednodenních setkání v jednotlivých měsících. Začátek kurzu předpokládáme v září 2015, jakmile bude sestavena skupina 20 – 22 ředitelů. Stejný počet bude mít i skupina učitelů. Cena za jeden den včetně stravování činí 1 500 Kč za osobu a den. Setkáváme se v příjemném prostředí Akademie Libchavy u Ústí nad Orlicí.

Referenci na program Vám může podat někdo z ředitelů či učitelů, kteří program absolvovali. Napište nám.

Denisa Štěpánková