ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

KLÍČOVÉ (obtížné) ROZHOVORY s rodiči a učiteli 24.6.2015 v Akademii Libchavy

16.04.2015 15:05

Rádi bychom navázali na první úspěšnou týmovou dílnu ředitelů, která se konala na začátku dubna, a nabídli Vám druhou týmovou dílnu ředitelů škol z projektu „V zemi Komenského“ .

Téma:
KLÍČOVÉ (obtížné) ROZHOVORY s rodiči a učiteli – Akademie Libchavy 24. 6. 2015

Druhé setkání na dílně ředitelů škol je po dohodě orientováno na rozhovory s rodiči a učiteli, kteří mají odlišný úhel pohledu na způsob výuky a utváření vztahů.

Zaměříme se na „vědomou komunikaci a vyjednávání“ tam, kde jsou úhly pohledu výrazně neslučitelné a hrozí nepochopení, konflikty a dlouhodobé napětí mezi oběma stranami.

Ke koučovacímu přístupu přibereme praxí osvědčené metody komunikace, které umožňují najít společný prostor pro respektující dialog a vzájemné přiblížení v duchu: „Nemusíme spolu souhlasit, stačí, když se budeme respektovat a vést dialog ke společně přijatelnému řešení“.

Lektor: Jiří Šmejkal
9 – 16 hod
Cena 1 500  Kč/osoba/den včetně celodenní stravy
Termín: 24. 6. 2015
Místo: Akademie Libchavy

Prosíme o Vaši reakci, zda se týmové dílny ředitelů zúčastníte.

Za tým projektu V zemi Komenského se těší

Denisa Štěpánková