ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Spojujeme v sobě rozum, cit a umění stát oběma nohama na zemi

14.03.2015 10:34
Na ochutnávce 5. 3. 2015 jsme zažili neskrývaný zájem účastníků, zvědavost, chuť zkoumat nové věci i potřebu přesvědčit se, o čem to koučování vlastně je. V uvolněné atmosféře se střídaly chvíle humoru s hlubším zamyšlením nad potřebami účastníků a s prožíváním svých pracovních rolí. Byl tu také prostor, kdy jsme se Zdeňkem otevřeli volnou tribunu otázek na nás a prožili si příjemné překvapení účastníků, že „nejsme tvrdí racionální businessmani“ (jak se o přestávce vyjádřila jedna z účastnic), ale naopak spojujeme v sobě rozum, cit  a „umění stát oběma nohama na zemi“.
Setkání se vydařilo, užili jsme si to a s mnohými jsme se rozloučili s pozdravem „na shledanou na podzim“.
 
Jiří Šmejkal, lektor, psychoterapeut