ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Teď už věřím, že se v této společnosti mohou věci měnit k lepšímu. ...

20.01.2015 11:00

„Jsem hluboce vděčná za možnost podílet se na projektu osobního a profesního růstu představitelů škol, kteří se otevřeli možnosti sebereflexí se podívat nejdříve sami na sebe a hledat s námi cesty, jak aplikovat koučování do školství. Teď už věřím, že se v této společnosti mohou věci měnit k lepšímu. Minimálně díky těmto skvělým a vědomým lidem se do školství dostávají už teď pojmy jako je změna, radost, nadšení, tvořivost, důvěra a podpora sebevědomí.“

Helena Futerová