AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Týmová dílna ředitelů škol Akademie Libchavy 21. 6. 2017

13.02.2017 10:21

Vážená paní ředitelko, pane řediteli,        

chtěla bych Vás pozvat na seminář na téma Motivace podřízených a provázení jejich rozvojem.
 

Společně budeme řešit jak nastavit přátelské a přesto pracovní vztahy, jak vést bilanční rozhovory, jak podporovat rozvoj podřízených, aby to bylo v souladu se záměry ředitele a potřebami školy, jak zapojovat aktivní učitele.

Programem Vás bude provázet Jiří Šmejkal. Týmová dílna se bude konat 21. 6. 2017 od 9:00 do 16:00 hod v areálu Koučink akademie Libchavy. Cena je 1.500 Kč za den. V ceně je zahrnuto očerstvení a materiály.

Prosím o Vaši reakci, zda se týmové dílny ředitelů zúčastníte.

 

Za tým projektu V zemi Komenského se na Vaši reakci těší

 

Martina Kočová

asistentka

tel.: (00420) 608 036 102

e-mail: akademie@skolyvzemikomenskeho.cz

www.skolyvzemikomenskeho.cz