AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Týmová dílna ředitelů škol Akademie Libchavy 7. 11. 2016

04.10.2016 11:28

Vážená paní ředitelko, pane řediteli,        

nejdříve bych Vám ráda poděkovala za přízeň v minulém školním roce a popřála Vám úspěšný start toho nového.

Zároveň bych Vás chtěla pozvat na seminář na téma Partnersky ve vztazích.

První část by byla zaměřená na třídní schůzky – jak je vést poutavě a efektivně ve prospěch žáků, rodičů i učitelů. Druhá část na provázení podřízených jejich rozvojem. Vaši kolegové z Libchavské školy mají chuť se podělit o své zkušenosti a dovednosti, jak zorganizovat třídní schůzky v triádách, tj. dítě – rodič – učitel. Také se s vámi podělí o to, co prospěšného to všem účastníkům přineslo. Facilitovat tuhle část programu bude Jirka Šmejkal, který vám pak nabídne druhou část programu zaměřenou na to, jak krok za krokem provázet své podřízené procesem rozvoje – jak ho nastavit, realizovat a reflektovat. Obě části programu vás bude provázet dovednost Zpětné vazby v různých variantách.

Jak už bylo řečeno, programem Vás bude provázet Jiří Šmejkal. Týmová dílna se bude konat 7. 11. 2016 od 9:00 do 16:00 hod v areálu Koučink akademie Libchavy. Cena je 1.500 Kč za den. V ceně je zahrnuto očerstvení a materiály.

Prosím o Vaši reakci, zda se týmové dílny ředitelů zúčastníte.

 

Za tým projektu V zemi Komenského se na Vaši reakci těší

 

Martina Kočová

asistentka

tel.: (00420) 608 036 102

e-mail: akademie@skolyvzemikomenskeho.cz

www.skolyvzemikomenskeho.cz