ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Týmová dílna ředitelů škol je už 3. února

06.01.2016 15:55
Zveme ředitele škol, kteří absolvovali kurz Ředitel koučem v rámci projektu V zemi Komenského, na další týmovou dílnu ředitelů. 
 
Na minulém setkání, které mělo téma Vedení týmu, bylo dohodnuto, že se další dílna bude týkat aktuálních potřeb ředitelů. Proto si na setkání, prosím, přivezte své „případy“ a budeme na ně hledat odpovědi.
 
Termín setkání je 3. 2. 2016. 
9 - 16 hod
 
Lektor: Jiří Šmejkal
Cena 1 500  Kč/osoba/den včetně celodenní stravy
 
Místo: Akademie Libchavy
 
Prosíme o Vaši reakci, zda se týmové dílny ředitelů zúčastníte.  
 
Za tým projektu V zemi Komenského se na Vaši reakci těší 
Denisa Štěpánková 
stepankova@koucinkakademie.cz