AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Učitelé vedou žáky ke zdravému životnímu stylu

01.03.2018 12:08

Chcete se dozvědět jak naučit děti vhodnému stravování a nejen to? Přijďte si na toto téma popovídat s Pavlínou Žďárkovou.

Seminář na toto téma se uskuteční 21. 3. 2018 v AKADEMII Libchavy od 9:00 do 16:00. Cena kurzu je 1750 Kč + DPH, zahrnuje celodenní stravu a materiály.

Více informací naleznete zde: https://www.skolyvzemikomenskeho.cz/nabidka-kurzu/jak-naucit-deti-vhodnemu-stravovani/

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte se na mě obrátit.

Martina Kočová