AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Workshop pro ředitele škol

01.03.2017 09:19

Vážená paní ředitelko, pane řediteli,

ve spolupráci s Nadačním fondem 8 pilířů jsme pro Vás připravili dva workshopy na různá témata ze školního prostředí.

Zveme Vás na první ze dvou půldenních workshopů Jak na rozvoj školy? Předmětem tohoto prvního workshopu bude zpracování rozvojového plánu školy.

V první části semináře si zpracujete jednoduchou a přesto efektivní analýzu vlastní školy.  Získáte inspiraci, jak si vytvořit smysluplnou vizi. V druhé části semináře pak vytvoříte vzorový rozvojový plán školy podle šesti kriterií ČŠI. 

Přidanou hodnotou je setkání s kolegy stejné "krevní skupiny", se kterými budete sdílet zkušenosti a vzájemně čerpat inspirace. Užijete si pohodové a zábavné dopoledne.

Workshopem vás budou provázet zkušení lektoři Irena Trojanová a Jiří Šmejkal.

  • 1. workshop se uskuteční 30. 3. 2017 od 900 do 1300 hod. v Konferenčním centru GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10.
  • 2. workshop se uskuteční 4. 5. 2017 od 900 do 1300 hod. v Konferenčním centru GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10.

Cena za jeden workshop je 1.000,- Kč, zahrnuje občerstvení a materiály.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail akademie@skolyvzemikomenského.cz nebo na tel. (00420) 608 036 102.

Těšíme se na Vás.