ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Zveme Vás na další Dílnu ředitelů škol

30.08.2015 10:42
Na 11. 11. 2015 jsme pro Vás do Koučink akademie Libchavy připravili další Dílnu ředitelů škol. Tentokrát na téma: Vedení týmu. 
 
"Na poslední dílně ředitelů škol jsme se domlouvali, že příští setkání věnujeme týmové spolupráci a vedení týmů. Budeme se věnovat vašim individuálním stylům vedení lidí v týmu a jak k tomu využít koučovacího přístupu. Vrátíme se k tomu, jak zacházet s důvěrou ve vztahu k motivaci a delegování. Jak si udržet komunikaci zaměřenou na zadávání a kontrolu zadaných úkolů a cílů. 
 
Možné jsou i specifické nácviky technik spojených s týmovým rozhodováním, analýza SWOT, možnosti využití Brainstormingu,opakování Disney strategie a pod. 
 
Pokud se budete chtít dotýkat nějakých svých specifických témat, napište, co byste potřebovali, a my program zaměříme podle vašich potřeb. 
 
Těšíme se na Vás."
 
Za tým
Jiří Šmejkal