ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

Zabýváme se rozvojem a vztahy lidí v nejrůznějších profesích a oblastech, například v průmyslových podnicích, ve státní správě a samosprávě, ve školství i zdravotnictví, zkrátka v celém pilíři státu. Společným jmenovatelem vzdělávacího programu je osvojení koučovacího způsobu řízení a komunikace.

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Zveme vás na ochutnávku Pedagog mentorem

04.11.2015 09:34
Připravili jsme pro vás ochutnávku kurzu Pedagog mentorem.
Uskuteční se 8. 12. 2015 od 9 do 13 hodin v Akademii Libhcavy. Cena je 300 Kč včetně oběda. Hlaste se, prosím, u paní Denisy Štěpánkové: stepankova@koucinkakademie.cz
 
Pedagog mentorem je osmidenní kombinovaný vzdělávací program Pedagog mentorem, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP a který je šitý na míru pro pedagogické pracovníky od MŠ až po VOŠ. Jednotlivá setkání budou probíhat v odstupu asi jednoho měsíce. V programu budeme pracovat formou výkladu, koučování, mentorování, tréninku, a budeme využívat patřičné techniky.
 
Předpokládané datum zahájení celého kurzu je začátek roku 2016.