ŠKOLY V ZEMI KOMENSKÉHO

Projekt pro ředitele a učitele škol a školských zařízení
 

AKADEMIE LIBCHAVY

AKADEMIE je prostor, kde se z respektu k rozdílným názorům tvoří nové pohledy, příležitosti a realizují se projekty zaměřené na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.
 
AKADEMIE je prostor, kde se z respektu
k rozdílným názorům tvoří nové pohledy,
příležitosti a realizují se projekty zaměřené
na přirozený rozvoj lidí, firem a celé společnosti.

SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY

Vizí Akademie Libchavy jsou Spokojené a tvořivé školy, které povedou sebevědomí, samostatně myslící, reflektující a tvořiví dospělí lidé s radostí a odpovědností k životu a budou vzorem a inspirací pro mladší a méně zkušené členy školní komunity. Věříme, že cesta vede přes nové nastavení mysli a kvalitní kolegiální podporu. Nabízíme cestu koučovacího a systemického přístupu a vytváříme synergická partnerství se zřizovateli, MAS, školami a dalšími organizacemi, které do vzdělávání přináší cestu k tvořivosti a spokojenosti

 

Apartmány na vršku

Prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie Libchavy vhodně doplňují Apartmány Na Vršku. Jedinečné ubytovací pokoje s příslušenstvím jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, panuje zde pohoda a klid. 
 
 
 

   

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek o projektu Školy v zemi Komenského

Zveme vás na ochutnávku Pedagog mentorem

04.11.2015 09:34
Připravili jsme pro vás ochutnávku kurzu Pedagog mentorem.
Uskuteční se 8. 12. 2015 od 9 do 13 hodin v Akademii Libhcavy. Cena je 300 Kč včetně oběda. Hlaste se, prosím, u paní Denisy Štěpánkové: stepankova@koucinkakademie.cz
 
Pedagog mentorem je osmidenní kombinovaný vzdělávací program Pedagog mentorem, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP a který je šitý na míru pro pedagogické pracovníky od MŠ až po VOŠ. Jednotlivá setkání budou probíhat v odstupu asi jednoho měsíce. V programu budeme pracovat formou výkladu, koučování, mentorování, tréninku, a budeme využívat patřičné techniky.
 
Předpokládané datum zahájení celého kurzu je začátek roku 2016.